Okno na Wągrowiec
Religia Wiadomości

ZMIANY W PARAFIACH: Wiemy, kogo i gdzie u nas przenoszą

Prymas Polski arcybiskup Wojciech Polak dokonał zmian personalnych wśród duchowieństwa archidiecezji gnieźnieńskiej. Dekrety wejdą w życie z dniem 1 lipca tego roku.

LISTA ZMIAN W NASZYM REGIONIE

Wikariusze i rezydenci:

ks. Krzysztof Kępiński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Wągrowcu i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy.

ks. Stanisław Ejdys zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa w Murowanej Goślinie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Wągrowcu.

ks. Krzysztof Stawski zwolniony z obowiązków rezydenta w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu i mianowany rezydentem w parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy.

ks. Tomasz Rogaliński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Wita w Rogoźnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Murowanej Goślinie.

ks. Paweł Balicki zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wita w Rogoźnie.

Źródło: archidiecezja.pl

Czytaj także

Zmiany w wągrowieckim PiS: nowy zarząd przed wyborami samorządowymi

Redakcja

Piotr Sujak nie jest już przedstawicielem miasta w radzie nadzorczej

Redakcja

Myśli nieuczesane, czyli… żeby było tak jak było, żeby nic się nie zmieniło!

Krzysztof Czapul