Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

ZŁODZIEJ AUTA NA WIDOK POLICJI ZACZĄŁ UCIEKAĆ. Potem samochód porzucił i… w las! [ZDJĘCIA]

Mazda CX3 została skradziona spod bloku przy ul. Staszica w Gnieźnie. Właściciel wczoraj rano zgłosił jego kradzież. Wieczorem pojazd ujawnili policjanci wągrowieckiej drogówki na trasie Wągrowiec-Budzyń, w pobliżu Kamienicy.

We wtorek po godzinie 20-tej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Wągrowcu, wracali z czynności związanych z wypadkiem z motocyklistą w pobliskich Kaliszanach. W trakcie patrolu okolic Kamienicy, w pewnym momencie zauważyli nieoczekiwaną sytuację. Kierujący Mazdą CX3 widząc jadący z oddali w jego stronę radiowóz, postanowił dłużej nie czekać i zatrzymał samochód porzucając go na drodze, a sam uciekł przez płot w stronę po PGR-owskich zabudowań a dalej w pobliski las.

Otaczający mrok i teren leśny sprawił, że kierowca szybko stał się niewidoczny. Sprawdzenie mazdy w policyjnych systemach potwierdziło przekazane na wcześniejszej odprawie informacje o pojeździe. Została ona skradziona w Gnieźnie z parkingu przy ul. Staszica. Właściciel tego dnia złożył zawiadomienie o jego kradzieży.

Policjanci wykonali czynności procesowe. Zabezpieczone ślady pomogą w dalszym procesie wykrycia sprawców kradzieży. Mazda wraca w ręce właściciela.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

POŻAR! ZNÓW PODPALACZ W TEJ SAMEJ OKOLICY? [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

UWAGA! UCIEKŁ GROŹNY PRZESTĘPCA! ZOSTAŁ SKAZANY ZA ZABÓJSTWO SIOSTRY

Remigiusz Priebe

KILKUDZIESIĘCIU MEDYKÓW MUSI ZOSTAĆ PODDANYCH KWARANTANNIE Z POWODU PACJENTKI Z WĄGROWCA

Redakcja

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej