Okno na Wągrowiec
Ogłoszenia Promocja Wiadomości

Zapraszamy na DRZWI OTWARTE w Serpol-Cosmetics!

kondolencje Wyrwa UM
kondolencje Wyrwa

Już w środę, 13 lipca, godz. 16:00 (zarezerwuj sobie około 2h). Zobacz co możesz ZYSKAĆ zaczynając u nas PRACĘ.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte, podczas których będzie możliwość poznania jednego z największych pracodawców w całym regionie. Poznasz firmę, zwiedzisz zakład produkcyjny i porozmawiasz z pracownikiem Działu Kadr na temat warunków zatrudnienia, benefitów i aktualnych ofert pracy.

Firma Serpol Cosmetics powstała w 1991 roku. Obecnie jest jednym z największych w Polsce i Europie producentów kosmetyków oraz chemii gospodarczej w sektorze Private Label.

Zakład produkcyjny w Mieścisku zajmuje się produkcją wyrobów kosmetycznych takich jak: mydło w płynie, żele pod prysznic, szampony do włosów, sole do kąpieli oraz chemia gospodarcza.

Serpol-Cosmetics stawia na pracowników gwarantując im stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnym i komfortowym zakładzie produkcyjnym. Pracownicy otrzymują umowę o pracę oraz możliwość skorzystania z szeregu benefitów takich jak dofinasowanie do posiłków w kantynie pracowniczej czy grupowe ubezpieczenie zdrowotne. W ramach działalności socjalnej mogą korzystać z dofinansowania i pożyczek dla pracowników. Nasi pracownicy lubią się spotykać, a firma umożliwia to organizując cyklicznie imprezy integracyjne.

Serpol-Cosmetics szuka od zaraz: pracowników produkcyjnych, mechaników utrzymania ruchu oraz operatorów urządzeń do produkcji kosmetyków.

Szukasz pracy, nie masz pomysłu na siebie? Może warto swoją przyszłość związać  właśnie z Serpol – Cosmetics.

Przyjdź w środę, 13 lipca o godz. 16:00 do siedziby firmy w Mieścisku (ul. Nowa 2).

Na spotkanie obowiązują zapisy: telefonicznie 509 361 006 lub mailowo hr@serpol-cosmetics.pl.

www.facebook.com/serpolcosmetics.

Zapraszamy, bo warto!

Czytaj także

Sobota u notariuszy to będzie dzień otwarty

Redakcja

Burmistrz Wągrowca szuka urzędnika do pracy

Redakcja

Uczniowie z Mieściska chcą być dawcami szpiku [ZDJĘCIA]

Redakcja