Okno na Wągrowiec

Inne dyscypliny Na luzie Sport Styl życia Wiadomości Wydarzenia

Zapisy na Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny

Impreza zaplanowana jest na sobotę 8 sierpnia. Zapisy do 5 sierpnia lub wyczerpania limitu miejsc.

Ruszyły już zapisy na kolejną już edycję Zapisy jedynie drogą elektroniczną: turystyka@gmina-skoki.pl. Zapisywać się można do 5 sierpnia lub do wyczerpania się limitu 150 miejsc.

Jak informuje organizator, dokonując zgłoszenia należy podać: imię i nazwisko, wybraną trasę i miejscowość zamieszkania (dokładny adres nie jest konieczny).

Celem imprezy jest ukazanie uczestnikom piękna terenów Gminy Skoki oraz terenu Stowarzyszenia „Dolina Wełny”, propagowanie zdrowego trybu życia, turystyki i rekreacji oraz wymiana doświadczeń przez sympatyków imprez NW.

Bazą festiwalu, a także start i meta: Biblioteka Publiczna Miast i Gminy Skoki ul. Rogozińska, 62-085 Skoki.

Start poszczególnych grup:

godz. 9.00 – 20 km

godz. 11.00 – 10 km

godz. 12.00 – 5 km

Przewiduje się zejście na metę wszystkich grup ok godz. 13.00. Posiłek regeneracyjny i konkursy z nagrodami dla zgłoszonych uczestników.

ŚWIADCZENIA DLA UCZESTNIKÓW:

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Przewodnicy na każdej z tras. Posiłek regeneracyjny dla wszystkich zgłoszonych w terminie osób. Festiwal NW zostanie przeprowadzony w obowiązującym w tym dniu reżimie sanitarnym. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu od 30 maja jest możliwe organizowanie wydarzeń sportowych do 150 osób, na razie bez udziału publiczności. Uczestnicy takich imprez, nie muszą zasłaniać ust i nosa, nie są zobowiązani do zachowania dystansu społecznego, choć oczywiście jest to zalecane.

Źródło: gmina-skoki.pl

Czytaj także

WYCIEŃCZONEGO KOZIOŁKA URATOWALI STRAŻACY. Nie mógł wyjść z rzeki [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

WAŻNE: W Skokach w urzędzie miasta i gminy NIE MA PRĄDU

Krzysztof Czapul

POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO I ODZYSKALI KRADZIONY ROWER

Redakcja