Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

ZAGINIONA NATALIA: Dziewczyna ZNIKNĘŁA tydzień temu [NOWE FAKTY/AKTUALNE ZDJĘCIA]

BNP-misja-sam-800x600

19-letnia Natalia Lick wyszła z domu w nocy z 26 na lutego. Od tego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu.

O tej sprawie pisaliśmy już kilka dni temu.

Przypomnijmy, że 19-letnia Natalia Lick w ubiegłym tygodniu w nocy z czwartku na piątek wyszła ze swojego domu na poznańskim osiedlu Oświecenia. Dziewczyna nie zabrała ze sobą ani dokumentów,  ani telefonu komórkowego.

Funkcjonariusze ustalili, że Natalia ostatni raz widziana była wieczorem w czwartek 25 lutego. Wtedy to wraz ze znajomymi i ich psem spacerowała po osiedlu Powstań Narodowych. Wszystko wskazuje na to, że później wróciła do swojego mieszkania na osiedlu Oświecenia. Kiedy w piątek około godziny 6.00 rano do domu z pracy wrócił jej ojciec, nie zastał nikogo w domu. Drzwi do mieszkania były otwarte. W mieszkaniu znalazł telefon i dokumenty należące do córki.

Co ważne, publikowane wcześniej zdjęcie Natalii jest nieaktualne. Policjanci dotarli do aktualnych zdjęć 19-latki, które publikujemy z prośbą o ich rozpowszechnienie.

Wszystkie osoby, które od dnia zaginięcia widziały 19-latkę proszone są o kontakt z policjantami pod numerami tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.

RYSOPIS:

Natalia ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy za ramiona, czarne i proste. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia, prawdopodobnie posiadała przy sobie materiałową torbę.

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

Już w sobotę: SALSATION IN BLUE dla autyzmu

Remigiusz Priebe

KUPIŁ ZIEMIĘ, by wyrównać działkę za domem. ZNALAZŁ w niej GRANAT RĘCZNY

Remigiusz Priebe

Odkręcił GAZ, bo chciał WYSADZIĆ blok. Ewakuowano 30 mieszkańców

Redakcja