Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości

ZAGINĄŁ DARIUSZ HOPCIA. Wsiadł do szarego kombi i zniknął bez śladu

Policja prosi świadków o kontakt.

Policjanci z Gniezna poszukują zaginionego 53-letniego Dariusza Hopci. Wyszedł z domu 25 listopada br. i prawdopodobnie wsiadł do szarego samochodu kombi marki Opel Astra.

Do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Do tej pory nie udało się go odnaleźć. Świadków policja prosi o pilny kontakt.

Zaginiony ostatni raz widziany był w środę, 25 listopada 2020 roku przed godziną 11.00 w okolicy sklepu Oczko przy ulicy 3 Maja w Gnieźnie. Według relacji świadków mężczyzna wsiadł do szarego pojazdu marki Opel Astra kombi.

Dariusz Hopcia ubrany był w jasną jeansową kurtkę i dresowe spodnie moro, brązowe buty, czarną czapkę. Nosi okulary. Jest szczupłej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu, siwą brodę, długie kręcone włosy.

Ktokolwiek widział, jak 53-latek wsiada do samochodu, lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym gnieźnieńskiej komendy pod numerem 47 77 21 211 lub tel. alarmowy 112.

Źródło: KPP Gniezno

Czytaj także

Prawie 2 LATA WIĘZIENIA dla GRAŻYNY FIETZ za nieudzielenie pomocy i PORZUCENIE CIAŁA WASYLA W LESIE. Wyrok jest prawomocny

Remigiusz Priebe

MŁODOCIANI WANDALE ZNISZCZYLI miejski rower. Sprawa została skierowana DO SĄDU DLA NIELETNICH

Remigiusz Priebe

CZWORO DZIECI bawiło się NA ZAMARZNIĘTYM JEZIORZE. Przechodzień wezwał POLICJĘ

Remigiusz Priebe