Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: ZAGINĄŁ MĘŻCZYZNA. NAD RZEKĄ ZNALEZIONO TYLKO JEGO MOTOCYKL

Od kilku dni na wągrowieckiej obwodnicy stoi motocykl BMW. Należy do zaginionego mieszkańca Gniezna.

Na razie nie są znane żadne szczegóły. Wiadomo tylko, że od kilku dni motocykl mężczyzny stał w Wągrowcu na moście nad rzeką, gdzie Wełna poprzez rozlewisko wpada do Jeziora Łęgowskiego.

Jak nas poinformował właśnie Dominik Zieliński z wągrowieckiej policji, motocykl należy go mieszkańca Gniezna, który od jakiegoś czasu nie daje znaku życia, a jego poszukiwaniami zajmuje się już Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

Funkcjonariusze na razie postanowili szukać mężczyzny wraz ze strażakami przy użyciu łodzi. Najprawdopodobniej do poszukiwań zostanie także wykorzystany dron.

Motocykl zaginionego znaleziony na wągrowieckim moście.

Do tematu będziemy wracać.  

Czytaj także

JEST PRACA DLA… streetworkera

Redakcja

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA

Krzysztof Czapul

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

Krzysztof Czapul