Okno na Wągrowiec


Gorący temat Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Zdrowie

Z OSTATNIEJ CHWILI: WÓJT DAMASŁAWKA ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM

Cyprian Wieczorek poinformował o tym na Facebooku.

Wójt Damasławka Cyprian Wieczorek jest zakażony koronawirusam.Jak poinformował, podczas wykonywania obowiązków służbowych miał kontakt z osobą zarażoną COVID-19. Od tygodnia przebywa w izolacji domowej, gdzie zmaga się z chorobą. Stan zdrowia ocenia jako dobry, jednak ma objawy takiej, jak kaszel, ból głowy i mięśni, podwyższona temperatura. Stracił tez węch i smak.

– Mam nadzieję, że najgorsze już za mną. Powierzone zadania i obowiązki wykonuję zdalnie. Teraz czekają mnie kolejne dni izolacji domowej i rekonwalescencja – informuje Wieczorek, który prosi też o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i wyrozumiałość.

Szanowni Państwo,
Dzisiaj otrzymałem informację o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Ostatnie dni były pełne wyzwań. Podczas wykonywania obowiązków służbowych miałem kontakt z osobą zarażoną COVID-19. Od tygodnia przebywam w izolacji domowej, gdzie zmagam się z chorobą. Stan mojego zdrowia oceniam jako dobry. Jest zauważalna poprawa. Objawy jakie u mnie występują są typowe dla SARS-CoV-2: ból głowy, ból mięśni, podwyższona temperatura, suchy kaszel, utrata smaku i węchu. Mam nadzieję, że najgorsze już za mną. Powierzone zadania i obowiązki wykonuję zdalnie. Teraz czekają mnie kolejne dni izolacji domowej i rekonwalescencja. Proszę Was o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Bądźcie wyrozumiali. Uważajcie na siebie. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Do zobaczenia!

Cyprian Wieczorek – Wójt Gminy Damasławek

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu koronawirusem zakaził się burmistrz Gołańczy Mieczysław Durski.

Źródło: Cyprian Wieczorek – Wójt Gminy Damasławek

Czytaj także

Dowcipem w koronawirusa. Na słupach i tablicach pojawią się też konkursowe prace [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

1 osoba ZMARŁA i 23 nowe ZAKAŻENIA w powiecie wągrowieckim

Krzysztof Czapul

3 osoby ZMARŁY i 17 NOWYCH ZAKAŻEŃ w powiecie wągrowieckim

Krzysztof Czapul