Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: Rezerwy LECHA lepsze od wągrowieckiej NIELBY [FILM/RELACJA]

W sparingu „żółto-czarni” przegrali z drugą drużyną „Kolejorza”. Jedną z bramek zdobył znany z ekstraklasowych boisk Sergiej Kriwec.

To było dla naszych mocne przetarcie – lechici wygrali gładko i pewnie 6-0 (do przerwy prowadzili już dwoma bramkami). Taki test na pewno naszym się przyda. Zmierzyli się z mocnym przeciwnikiem, który w swoim składzie miał znanych i doświadczonych piłkarzy, którzy jak Kriwec i Grzegorz Wojtkowiak błyszczeli nie tylko na boiskach ekstraklasy.

Warto dodać, że nasz bramkarz – Patryk Łagodziński obronił strzał Kriweca z karnego. Niestety, przy dobitce był już bezradny.

Co gorsza, w 30 minucie urazu nabawił się Kacper Friska. Dzisiejsze spotkanie z wysokości trybun z powodu urazów oglądali natomiast Jacek Figaszewski, Michał Steinke, Jakub Kubiński oraz Mateusz Kaczor. Wszystkim życzymy zdrowia.

WYNIK

Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 6-0 (2-0)

Gole dla Lecha: Igora Ławrynowicz (2), Sergiej Kriwec (z karnego po dobitce), Ratajczyk (2), Filip Nawrocki.