Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości

MAMY FILM: NOŻOWNIK Z BERDYCHOWA ZŁAPANY!

Zabójcy poszukiwało około stu policjantów z Wągrowca i Poznania.

Jak udało nam się dowiedzieć, poszukiwany Tomasz M., który śmiertelnie pchnął dzisiaj nożem 37-letniego mężczyznę w jednym z mieszkań na wągrowieckim Berdychowie, został złapany.

Mężczyzna został ujęty około godziny 19.45, gdy szedł w okolicach zbiegu ulic Średniej i Jeżyka. Został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.

Wągrowiec

Ścigany został zatrzymany kilkanaście minut przed godz. 20.00.Wczesnym popołudniem w jednym z mieszkań w Wągrowcu doszło do rodzinnej sprzeczki. 43 letni Tomasz M. śmiertelnie ugodził nożem swojego 37 letniego szwagra. Podejrzany uciekł z mieszkania ofiary zamin dojechał na miejsce zaalarmowany patrol.Policjanci z Wągrowca ogłosili alarm i rozpoczęli obławę. Z Pozania dotarła także grupa pościgowa z Oddziału Prewencji Policji. Tuż przed godz. 20.00 w centrum Wągrowca, u zbiegu ulic Jeżyka i Średniej Tomasz M. został zatrzymany przez dwóch policjantów z Gołańczy, którzy także brali udział w obławie.

Opublikowany przez Wielkopolska Policja Czwartek, 10 września 2020
Policja opublikowała film z doprowadzenia Tomasza M. na komendę.

Przypomnijmy, że dzisiaj (w czwartek 10 września) około godziny 15. w jednym z mieszkań na Berdychowie 43-letni Tomasz M. śmiertelnie ugodził nożem innego mężczyznę. Sprawca uciekł.

Została zorganizowana policyjna obława. Do Wągrowca została skierowana grupa pościgowa z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. Rzecznik wągrowieckiej policji Dominik Zieliński poinformował nas, że w akcji brało udział 70 policjantów z Wągrowca oraz 24 policjantów z Poznania.

Jak udało nam się ustalić, w mieszkaniu doszło do awantury między dwoma mężczyznami. Tomasz M. ugodził nożem 37-latka, który mimo reanimacji zmarł. Nożownik zbiegł przed przyjazdem policji.

Sprawca był w przeszłości już karany za inne przestępstwa, między innymi za kradzieże pieniędzy z kościelnych skarbon.

Z naszych informacji wynika, że ofiara to szwagier zabójcy. W mieszkaniu żyła trzyosobowa rodzina: 37-latek, jego żona i córka, a Tomasz M. pomieszkiwał u nich.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi wągrowiecka prokuratura.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu, Wielkopolska Policja
Zdjęcie ilustracyjne.

Czytaj także

OKRADŁ gospodarstwo rolne SĄSIADA. Wpadł przez MONITORING

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: W budżecie obywatelskim WYGRAŁ projekt „BUDOWA SKATEPARKU w Parku 600-lecia”

Krzysztof Czapul

RESPIRATOR stacjonarny dla wągrowieckiego szpitala

Redakcja