Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: KOLIZJA AUT NA KOŚCIUSZKI. Jeden z samochodów zabrała laweta [ZDJĘCIA]

Doszło do tego w Wągrowcu na ulicy Kościuszki około godziny 16.00.

Jak nas poinformował czytelnik, na Kościuszki w pobliżu hotelu „Pietrak” około godziny 16.00 doszło do stłuczki dwóch samochodów. Jedno auto stanęło przed przejściem dla pieszych, drugi samochód nie zdążył wyhamować i wjechał w tył tego pierwszego.

 Kolizja była na tyle poważna, że jedno z aut musiała zabrać laweta. Skutkiem tego zdarzenia było również sporo rozsypanego na jezdni szkła, które przybyli na miejsce policjanci musieli zebrać. Nikt w tym wypadku nie został poważniej poszkodowany, ale ta kolizja spowodowała, że przez jakiś czas w tym miejscu zrobił się spory korek, bo to czas, gdy wielu wągrowczan kończy właśnie pracę i wraca do domów.

Winnym tego zdarzenia był kierowca drugiego samochodu, który nie dostosował prędkości i wjechał w tył tego pierwszego. Został on ukarany przez policję mandatem w wysokości 220 złotych.

Foto: Czytelnik

Czytaj także

WIELKANOC: Gdzie i o której możesz uczestniczyć online w mszach świętych oo. Paulinów?

Remigiusz Priebe

REMONT ULICY WACHOWIAKA: Robotnicy już kładą asfalt [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

NIE BĘDZIE DOFINANSOWANIA DO WYMIANY PIECÓW! Wągrowiecka uchwała uznana za niezgodną z prawem

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej