Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości

WYPADEK: Samochód rozbił się na drzewie. Kierująca kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Na czas działań ratowniczych droga była całkowicie zablokowana.

W sobotę 16 stycznia, kilka minut przed godziną 16. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu otrzymało zgłoszenie o wypadku samochodowym w okolicach Panigrodza w gminie Gołańcz, na drodze wojewódzkiej nr 241 pomiędzy Wągrowcem a Kcynią.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy uderzył w drzewo, a kierująca nim kobieta sama zdołała opuścić pojazd.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującej, która miała uraz głowy. Równocześnie strażacy odłączyli zasilanie w pojeździe oraz zabezpieczyli przy pomocy sorbentu wycieki płynów eksploatacyjnych.

Przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego podjął decyzję o przetransportowaniu poszkodowanej do szpitala.

W trakcie prowadzonych działań ratowniczych droga wojewódzka 241 była całkowicie zablokowana, a czynności dochodzeniowe prowadził patrol Policji. Działania ratownicze zakończyły się po około dwóch godzinach.

Źródło: OSP Panigródz, PSP Wągrowiec (zdjęcia: st. ogn. Marcin Banach, opracowanie: mł. ogn. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP)

Czytaj także

Pod Kcynią PIJANY 28-latek WJECHAŁ DO RZEKI [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

ALE NUMER: Pod Żninem KOBIETA NA WÓZKU inwalidzkim jechała DROGĄ EKSPRESOWĄ! [FILM]

Remigiusz Priebe

ZOSTAŃ MASZYNISTĄ ALBO KONDUKTOREM. Koleje Wielkopolskie poszukują pracowników

Remigiusz Priebe