Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WYPADEK. KOBIETA W CIĄŻY ZOSTAŁA ZABRANA DO SZPITALA

Poszkodowana była uwięziona w samochodzie, który wypadł z drogi i się przewrócił.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 15. w gminie Kłecko. W miejscowości Komorowo, na drodze w kierunku Waliszewa, z nieznanych przyczyn samochód marki Citroen Berlingo wypadł z jezdni na przydrożne pole i przewrócił się na lewy bok.

W samochodzie podróżowały dwie osoby, w tym kobieta w ciąży. Niestety, została ona uwięziona w pojeździe i wydostać ją można było dopiero po postawieniu samochodu na kołach.

Kobietą zajął się zespół karetki pogotowia ratunkowego, który, po udzieleniu jej pomocy, zdecydował o zabraniu kobiety do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań. Druga osoba podróżująca autem nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku i odłączyli zasilanie w samochodzie. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się w sposób wahadłowy. Na miejscu operowały zastępy OSP z Kłecka i Łubowa, państwowi strażacy z Gniezna, Zespół Ratownictwa Medycznego z Kiszkowa, a także patrol kłeckiej policji.

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Kłecku, Ochotnicza Straż Pożarna w Łubowie

Czytaj także

Po kolizji panie umówiły się przy bankomacie. Ale sprawczyni… zwiała

Krzysztof Czapul

POLICJA OSTRZEGA: Nowa metoda oszustów to… DEZYNFEKCJA PIENIĘDZY!

Krzysztof Czapul

UWAGA! Więcej policjantów patroluje ulice, parki, tereny rekreacyjne. Tam nie powinno być nikogo! [FILM]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej