Okno na Wągrowiec

Na luzie Wiadomości Wydarzenia

Wybierz MASKOTKĘ dla powiatu wągrowieckiego [KONKURS]

BNP-misja-sam-800x600

Prace można składać do piątku 25 czerwca. Organizator liczy na dużą kreatywność autorów.

Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, a jego celem jest wyłonienie najciekawszego projektu maskotki, który będzie stanowił inspirację do wykonania maskotki do celów promocyjnych powiatu.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do 18 roku życia zamieszkałych na terenie powiatu wągrowieckiego lub uczęszczających do placówek edukacyjnych na terenie powiatu. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne i dobrowolne.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa z dniem 25 czerwca. Wszystkie zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Prace konkursowe wraz z dokumentami można dostarczyć:

– osobiście – Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15, 62-100 Wągrowiec, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30,

– za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, Kościuszki 15, 62-100 Wągrowiec (liczy się data wpływu pracy konkursowej),

– w formie skanu lub zdjęcia drogą elektroniczną na adres: powiat@wagrowiec.pl z dopiskiem w tytule emaila: „Konkurs na projekt maskotki”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 30 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu zamieszczone zostanie na stronie internetowej powiatu wągrowieckiego w tym samym dniu. Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi w terminie uzgodnionym z uczestnikami konkursu drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Źródło: Powiat wągrowiecki

Czytaj także

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

DZIEŃ DOBRY: Dzisiaj trochę CHMUR, trochę SŁOŃCA. Temperatura do +24 st. C

Redakcja

Nowi partnerzy programów Rodzina 3+ i Senior 60+

Urząd Miejski w Wągrowcu