Okno na Wągrowiec

Kronika Odeszli Wiadomości Wspomnienie o... Wydarzenia

WSPOMNIENIE: Nie żyje były radny Benedykt Gramsa

Był radnym rady miejskiej Wągrowca aż przez trzy kadencje. Zmarł w poniedziałek 30 listopada. Dzisiaj jest jego pogrzeb.

– Z głębokim żalem informujemy, że w poniedziałek, 30 listopada, w wieku 86 lat zmarł Benedykt Gramsa, radny I, II i III kadencji Rady Miejskiej w Wągrowcu – informują urzędnicy wągrowieckiego Ratusza.

Śp. Benedykt Gramsa był w przeszłości m.in. urzędnikiem, przedsiębiorcą (uprawiał pieczarki), a w latach 1990 – 2002 przez trzy kadencje – radnym Rady Miejskiej. Był także miłośnikiem historii regionalnej, dokumentującym ważne wydarzenia w życiu miasta.

Jego pogrzeb odbywa się dzisiaj, w środę 2 grudnia. O godz. 14:00 w kościele farnym odbędzie się nabożeństwo, a o godz. 14:45 pożegnanie zmarłego na cmentarzu nowofarnym w Wągrowcu.

– Odszedł od nas wyjątkowy Człowiek. Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną. Cześć Jego Pamięci! – czytamy na oficjalnej stronie miasta.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

JEST PRACA: Poszukiwana pomoc administracyjna w wągrowieckim urzędzie

Remigiusz Priebe

Prawie 2 LATA WIĘZIENIA dla GRAŻYNY FIETZ za nieudzielenie pomocy i PORZUCENIE CIAŁA WASYLA W LESIE. Wyrok jest prawomocny

Remigiusz Priebe

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odeszli od nas Alina Wojda, Ryszard Kubiak, Krystyna Patycka, Jan Woźnicki, Maria Kuźniarek

Krzysztof Czapul