Okno na Wągrowiec
Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

WSPARCIE miasta dla wągrowieckiej SIATKÓWKI

artdent baner

Towarzystwo Sportowe w Wągrowcu otrzyma 9,5 tysiąca złotych dotacji na wsparcie organizacji zajęć sportowych w piłkę siatkową w 2021 roku.

Wyjaśnijmy, że środki przyznane przez władze miasta pozwolą Towarzystwu Sportowemu organizować spotkania w ramach Wągrowieckiej Ligi Siatkowej, a także wydarzenia związane z siatkówką plażową.

Przypomnijmy, że burmistrz podjął już w tym roku decyzje o dofinansowaniu organizacji zajęć sportowych w piłkę nożną (200 tys. złotych) i piłkę ręczną (również 200 tys. złotych). Kwotą 15 tysięcy złotych miasto wspiera także organizację rozgrywek Wągrowieckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej dla sportowców amatorów, młodzieży i dorosłych.

Kolejne konkursy na wsparcie realizacji zadań publicznych, skierowane do organizacji pożytku publicznego, zostały ogłoszone w pierwszej dekadzie marca. W ramach tego naboru można ubiegać się m.in. o wsparcie realizacji zadań na rzecz dzieci i młodzieży, w tym ich wypoczynku.

Planowana wysokość środków finansowych przeznaczonych na realizację tych zadań w 2021 roku wynosi łącznie: 73 tys. zł. Termin składania ofert upływa 31 marca 2021 r. o godz. 14.30.

Źródło: wagrowiec.eu

Fot. archiwum „OnW”

Czytaj także

Już wkrótce rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego przy jeziorze Durowskim. Znamy ceny

Redakcja

Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą i go zarejestruj na policji

Redakcja

WAŻNE: Mobilne biuro ENEA przeniesie się na dworzec PKP

Redakcja