Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Wiadomości

WIOSNA PRZYSZŁA: Zakochany „miszcz” malowania parkingów [ZDJĘCIA]

Niecodzienny ślad zostawiła po sobie ekipa budująca ulicę.

Budowa nowej wągrowieckiej ulicy Wachowiaka, łączącej Kościuszki ze Średnią, powoli dobiega końca. Są już latarnie, chodniki i zatoczki parkingowe oraz podbudowa jezdni. W zasadzie brakuje jeszcze tylko asfaltu.

W piątek ekipa budowlana malowała linie oddzielające miejsca parkingowe w zatoczkach. Jeden z robotników najwyraźniej jednak poczuł nadchodzącą wiosnę, bowiem postanowił namalować coś jeszcze: ogromne serce na końcu serpentyny.

Obrazek (najlepiej byłby widoczny oczywiście z góry) przypomina balonik w kształcie serca zaczepiony na wstążce. Aż szkoda, że wkrótce dzieło zniknie, przykryte warstwą asfaltu…

Zdjęcia: Czytelnik

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul