Okno na Wągrowiec

Społeczeństwo Wiadomości

WAŻNE: W niedzielę w Wągrowcu znaleziono telefon Samsung [ZDJĘCIE]

binary comment

W niedzielę 21 listopada na skwerku przy ul. Paderewskiego w Wągrowcu, pod ławką znaleziono telefon komórkowy Samsung koloru czarnego (patrz zdjęcie).

– Osobę uprawnioną do odbioru wyżej wymienionej rzeczy prosimy o zgłoszenie się wraz z dowodem osobistym do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, Wydział Spraw Obywatelskich i Zdrowia, ul. Kościuszki 15, pok. nr 15, w godzinach od 9:00 do 14:00 – apelują powiatowi urzędnicy.

Pouczenie:

1. Zgodnie z art. 187 § 1 Kodeksu cywilnego rzecz znaleziona, która nie zostanie przez osobę uprawnioną odebrana w ciągu roku od dnia doręczenia jej wezwania do odbioru, a w przypadku niemożności wezwania – w ciągu dwóch lat od dnia jej znalezienia, staje się własnością znalazcy, jeżeli uczynił on zadość swoim obowiązkom. Jeżeli jednak rzecz została oddana staroście, znalazca staje się jej właścicielem, jeżeli rzecz odebrał w wyznaczonym przez starostę terminie.

2. Warunkiem odebrania rzeczy znalezionej jest złożenie szczegółowego opisu tej rzeczy lub przedstawienie dokumentów potwierdzających prawo własności.

Czytaj także

COVID-19: Mamy u nas 27 nowych ZAKAŻEŃ. Na kwarantannie 1171 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

OSZUŚCI podawali się za policjantów. Wągrowieccy funkcjonariusze ich ZŁAPALI

Redakcja

Kilkaset tysięcy złotych dla wągrowieckich przedszkoli, szkół i urzędu miejskiego

Urząd Miejski w Wągrowcu