Okno na Wągrowiec

Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

WAŻNE! Turniej Tańca przeniesiony na inny termin

To kolejna ważna impreza w Wągrowcu, która nie odbędzie z powodu zagrożenia epidemią.

Organizatorzy właśnie poinformowali, że w związku z odwołaniem przez Prezesa Rady Ministrów wszystkich imprez masowych na terenie całego kraju, planowany w dniu 24 kwietnia 2020 roku Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Wągrowieckiego, zostanie przeniesiony na późniejszy termin.

W związku z tym, że trudno w tej chwili przewidzieć rozwój sytuacji, nieznana jest jeszcze nowa data imprezy. Organizatorzy powiadomią o niej w osobnym ogłoszeniu.

– Jednocześnie informujemy, że wszystkie dotąd zakupione bilety oraz wejściówki i zaproszenia będą obowiązywać w nowo wyznaczonym terminie – zapewniają w przesłanym do nas oświadczeniu.

Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Wągrowieckiego miał zostać rozegrany w tańcach standardowych 24 kwietnia w Hali OSiR w Wągrowcu.

Czytaj także

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 8 kwietnia, godz. 12.00: 4 OSOBY W SZPITALU (3 OSOBY ZAKAŻONE, 1 PODEJRZANA O ZAKAŻENIE). 273 OSOBY OBJĘTE KWARANTANNĄ, A 17 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Krzysztof Czapul

NIE BĘDZIE DOFINANSOWANIA DO WYMIANY PIECÓW! Wągrowiecka uchwała uznana za niezgodną z prawem

Remigiusz Priebe

POLICJA: Mniej interwencji domowych. Mniej zgłoszeń o znęcanie

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej