serpol praca

Okno na Wągrowiec
Komunikacja Społeczeństwo Wiadomości

WAŻNE: Będą utrudnienia w ruchu drogowym

W najbliższą niedzielę, 29 października, odbędzie się szósta edycja półmaratonu Wągrowiec-Skoki.

Zawodnicy wystartują z EKO parku w Wągrowcu. Meta biegu znajdować się będzie na Rynku w Skokach. Każdy z biegaczy, który zgłosił swój udział w biegu – ponad 300 osób – będzie musiał pokonać dystans ponad 21 kilometrów.

W związku z organizacją, w najbliższą niedzielę półmaratonu, w godzinach od 13:00 do 16:30 podróżujących czekać będą utrudnienia, które będą polegały na okresowym wstrzymaniu ruchu pojazdów w momencie przebiegania biegaczy w danym miejscu.

Utrudnienia wystąpią na trasie biegu ulicznego Półmaraton Wągrowiec-Skoki: Wągrowiec Rynek – aleja Jana Pawła II – ul. Klasztorna – ul. Skocka – ul. Wierzbowa – Długa Wieś – Przysieczyn –  Lechlinek – Lechlin – Grzybowice – Grzybowo  – Rościnno –  Skoki ul. Parkowa – Skoki Rynek.

Dodatkowo ul. Parkowa i Rynek w Skokach będą całkowicie wyłączone z ruchu w godz. 8:00 -16:30.

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia. Jednocześnie zapraszamy mieszkańców do kibicowania i dopingowania zawodników na trasie biegu.

Organizatorem VI Półmaratonu Wągrowiec-Skoki jest Maratończyk Pomiar Czasu Maciej Łucyk przy wsparciu miasta Wągrowca oraz Gminy i Miasta Skoki.

Źródło: wagrowiec.eu

Fot. archiwum „OnW”

Czytaj także

Wągrowiecki Rower Miejski: Użytkownicy przejechali w tym sezonie prawie 300 tys. km!

Redakcja

Wkrótce rusza wągrowieckie lodowisko

Redakcja

Już za tydzień inauguracja świątecznych iluminacji na Rynku!

Redakcja