Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Edukacja Społeczeństwo Wiadomości

Wągrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował już 13 rok [FILM/FOTO]

Uroczysta inauguracja odbyła się w miniony piątek w sali Kina MDK w Wągrowcu.

Wągrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wągrowcu zainaugurował już 13 rok akademicki.

W tej uroczystości wziął udział m.in. poseł i sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Grzegorz Piechowiak, który przyznał, że WUTW jest dowodem na to, że instytucja ta z powodzeniem kontynuuje swoją misję i cieszy się wśród seniorów dużym uznanie, a dla członków WUTW to znakomity sposób na utrzymywanie aktywnego stylu życia po przejściu na emeryturę. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.

Nowi studenci złożyli tradycyjne ślubowanie oraz otrzymali indeksy, a całość uroczystości uświetnił występ zespołu „HULA”, działającego przy MDK.

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja