Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Wągrowczanka w programie „Love Never Lies Polska” na Netfliksie! [FOTO]

W tym programie sześć par w rajskich warunkach sprawdza siłę swojego związku. Wśród niech jest 28-letnia Lilia, ktora pochodzi z Wągrowca.

„Love Never Lies”, czyli miłość nigdy nie kłamie, to program, który swoją premierę miał kilka dni temu na popularnej na całym świecie platformie streamingowej Netlflix. Jak udało nam się dowiedzieć, wśród 12 uczestników jest pochodząca z Wągrowca 28-letnia Lilia, która obecnie wraz ze swoim partnerem Andrzejem mieszka w Poznaniu.

Prowadzącą program jest Maja Bohosiewicz. Uczestniczą w nim pary z różnym stażem związku. A program ma sprawdzić szczerość łączącej ich relacji, co weryfikować będzie… wykrywacz kłamstw

Na razie na Netfliksie oglądać można sześć odcinków. A kto wygra program i 200 tys. zł? O tym dowiemy się za kilka dni, w środę 1 lutego.

Lilia i Andrzej

Lilia (28 lat) i Andrzej (30 laat) są ze sobą od pięciu lat. Andrzej jest trenerem personalnym i to właśnie zamiłowanie do sportu połączyło tych dwoje. Lilia ceni w swoim życiu równowagę – jest rozrywkowa i towarzyska, ale nie wyobraża sobie wieczoru bez… wyciszającej rundy szachów! Zdecydowali się na udział w programie z nadzieją, że zmiana otoczenia i zupełnie nowy impuls pozwoli im zażegnać burzliwy okres w ich związku.

Fot. Netflix

Czytaj także

Dawid Ogrodnik w kinie i na „Netfliksie”, jako ksiądz i himalaista [ZWIASTUNY]

Redakcja

Wpadła na kradzieży w markecie z łupami z innego sklepu!

Redakcja

Pani Agnieszka WALCZY z RAKIEM piersi. Potrzebny jest LEK

Krzysztof Czapul