Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na luzie Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

BNP-misja-sam-800x600

Właśnie ruszają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W amfiteatrze kibice będą mogli obejrzeć wszystkie mecze polskiej reprezentacji oraz mecz finałowy.

Strefa Kibica wystartuje już w najbliższy poniedziałek 14 czerwca. Od godziny 18.00 będzie można wówczas kibicować naszym piłkarzom podczas zmagań z reprezentacją Słowacji. Strefa otwarta będzie także w sobotę 19 czerwca, gdy nasi o godzinie 21.00 zmierzą się z Hiszpanami oraz w środę 23 czerwca, gdy o godzinie 18.00 naszym rywalem będą Szwedzi.

Oczywiście, jeśli tylko nasza reprezentacja wyjdzie z grupy, to każdy jej kolejny mecz będzie pokazany w naszym amfiteatrze. W wągrowieckiej „Strefie Kibica” obejrzymy również mecz finałowy, który rozpocznie się w niedzielę 11 lipca o godzinie 21.00.

Wejście do „Strefy Kibica” tylko za pobraniem bezpłatnych wejściówek, dostępnych w amfiteatrze przed każdym spotkaniem. W naszej „Strefie” nie tylko będziemy mogli kibicować, ale także posilić się w food-trucku oraz ochłodzić i napić w ogródku piwnym.

Dodajmy, że obowiązywać tam będą aktualne obostrzenia związane z epidemią. Organizatorem tej imprezy jest Miejski Dom Kultury w Wągrowcu oraz Miasto Wągrowiec.

Czytaj także

ZAGRA NIELBA: Inny wynik niż ZWYCIĘSTWO nie wchodzi w rachubę!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja