Okno na Wągrowiec
Społeczeństwo Wydarzenia Zdrowie

W Wągrowcu miejski punkt szczepień już DZIAŁA! [ZDJĘCIA]

Pierwszą szczepionkę w siedzibie MDK przyjęła Dorota Beata Renn.

W środę, 28 kwietnia, o godzinie 9.00 rozpoczęły się szczepienia przeciwko Covid-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu. O godzinie 9:00 rozpoczęła się kwalifikacja na szczepienie, a już kilka minut później pierwszą szczepionkę przyjęła pani Dorota Beata Renn, która odebrała gratulacje oraz prezent w postaci charakterystycznej koszulki z napisem „#szczepimysię w Wągrowcu”.

Przypomnijmy, ze najprostszym sposobem zarejestrowania się na szczepienie jest rozmowa telefoniczna z konsultantem dyżurującym pod numerem telefonu 989. W przypadku pytań i uwag związanych z organizacją szczepień w MDK można kontaktować się z miejskim koordynatorem do spraw szczepień, który w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Wągrowcu dyżuruje pod numerem telefonu 603 202 989.

Szczepienia odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00. Organizatorzy punktu proszą, aby osoby zarejestrowane przychodziły na szczepienie punktualnie lub 5-10 minut wcześniej jeśli nie posiadają wypełnionego kwestionariusza kwalifikacji na szczepienie.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

To już jutro: koncert Majki Jeżowskiej. Wstęp wolny

Redakcja

Wandale zniszczyli ławki w wągrowieckiej poczytelni [FOTO]

Redakcja

Nasza młodzież właśnie wróciła z Grecji. „To była niezapomniana przygoda!” [FOTO]

Redakcja