Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Sport Wiadomości

W Skokach będzie STREFA KIBICA! Wspólnie obejrzeć będzie można mecz POLSKA – HOLANDIA

Skoki zapraszają do wspólnego kibicowania naszym reprezentantom.

Już za kilka dni ruszają piłkarskie Mistrzostwa Europy w Niemczech. Polska w grupie zmierzy się z Holandią, Austrią i Francją.

 Ten pierwszy mecz kibice będą mogli wspólnie oglądać w Skokach, w specjalnej strefie kibica, która będzie zlokalizowana w tamtejszej Hali Widowiskowo-Sportowej. Mecz Polska – Holandia rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00, ale strefa będzie otwarta już od godziny 14:30. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie.

Będzie typowanie wyników z nagrodami, wystawa kart pamiątek sportowych, malowanie twarzy, pamiątkowa flaga z autografami kibiców. Przekąski napoje (wyłącznie bezalkoholowe) we własnym zakresie.

Dodajmy, że obowiązują wejściówki, które można pobrać w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach (rezerwacja pod numerem telefonu 798 824 520).

Źródło: Miasto i Gmina Skoki

Czytaj także

Zmarł kilkuletni chłopczyk. Ratowali go strażacy i medycy

Redakcja

Na meczu RZUĆ celnie i WYGRAJ wycieczkę nad morze!

Redakcja

To był weekend nielbistów! Wygrali piłkarze, wygrali szczypiorniści [FOTO]

Redakcja