Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Zwierzęta

UWAGA! W weekend będą polować. Wiemy, gdzie i kiedy będą strzelać [WYKAZ]

Koła łowieckie informują o planowanych zbiorowych polowaniach w naszym regionie.

  • Koło Łowieckie „Odyniec” w Mieścisku będzie polować jutro, czyli w sobotę, 14 stycznia od godziny 8.00 do 16.00. Myśliwi strzelać będą na terenie: Zakrzewo, Tumidaj, Mirkowiczki, Mirkowice, Stępuchowo, Żabiczyn, Werkowo, Redgoszcz, Rąbczyn. A polować będą a zwierzynę grubą, drobną oraz drapieżniki.
  • Koło Łowieckie „Borsuk” w Skokach także do lasu wybiera się jutro. A ich zbiorowe polowanie obejmuje rejon leśnictwa Orla i Olszyna (zbiórka w Pokrzywnicy). Myśliwi od 8.00 do 16.00 polować będą tam na dziki, zwierzynę płową, lisy oraz drapieżniki.
  • Koło Łowieckie „Olszyna” w Runowie również polować będzie w sobotę, 14  stycznia na terenie obwodu 98, czyli okolice Potulic, Rudnicza, Witarowca, Prusiec. Myśliwi strzelać będą do jeleni, saren, dzików oraz drapieżników.
  • Koło Łowieckie „Jeleń” w Wągrowcu w sobotę, 14 stycznia organizuje polowanie zbiorowe na terenie leśnictwo Orla oraz w rejonie: Zakrzewo, Koźlanka, Bracholin, Rgielsko. Myśliwi strzelać będą od 8.00 do 16.00
  • Koło Łowieckie „Szarak” w Wągrowcu strzelać zamierza w niedzielę, 15 stycznia od 8.00 do 15.00 na terenie: Grabowo, Rybowo, Konary, Potulin. Na zwierzynę grubą, drobną i drapieżniki.

Uwaga! Warto wtedy unikać tam wizyt w lesie.

Fot.: ilustracyjne „freepik”

Czytaj także

Od dzisiaj można wypożyczać rowery miejskie

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Duży pożar w Pawłowie Żońskim

Redakcja

WAŻNE! Jest możliwość zakupu tańszego węgla

Redakcja