Okno na Wągrowiec

Na luzie Wiadomości Wydarzenia

Turniej wsi się odbędzie, ale… ONLINE [ZAPOWIEDŹ]

Gminny Ośrodek Kultury w Łeknie zaprasza sołectwa Gminy Wągrowiec do zabawy… na odległość.

– W obecnej sytuacji, ze względu na bezpieczeństwo nie możemy zorganizować Turnieju Wsi w tradycyjnej formie. Zachęcamy jednak do wspólnej zabawy online – wyjaśniają pracownicy GOK w Łeknie.

Zasady turnieju online:

– sołtysi zgłaszali chęć udziału sołectwa telefonicznie do piątku 18 września.

– przy zgłoszeniu sołtysi podawali profil na Facebooku, za pomocą którego sołectwo będzie się kontaktować z GOK (może to być profil prywatny).

– turniej potrwa do 11 października, czyli trzy tygodnie.  W tym czasie zgłoszone sołectwo będzie otrzymywać (za pomocą Messengera) w każdy poniedziałek zadanie do wykonania oraz pytania z wiedzy na temat Gminy Wągrowiec. Każde zadanie będzie szczegółowo opisane. Na wykonanie zadania – przesłanie filmiku lub zdjęć  i odpowiedzi sołectwo będzie miało czas zawsze do niedzieli danego tygodnia.

– zgłoszone sołectwo zobowiązuje się do wykonania każdego zadania.

– rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 14 października. Wyniki podane zostaną na stronie internetowej oraz na FB GOK.

Więcej informacji pod numerem 67 2616011.

Czytaj także

W Łeknie część KLAS na nauczaniu zdalnym i kwarantannie. W Pawłowie Żońskim zajęcia w szkole i przedszkolu ZAWIESZONE, a część uczniów na kwarantannie

Krzysztof Czapul

Nasz KOŚCIÓŁ w TOP 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH zabytkowych kościołów w Wielkopolsce [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

NIESTETY: Znów pod Wągrowcem zaraza dziesiątkująca pszczoły

Remigiusz Priebe