Okno na Wągrowiec

Edukacja Piłka nożna Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wiadomości z ratusza

Turniej Piłki Nożnej Mundialito 2021

BNP-misja-sam-800x600

Już niedługo rozpocznie się w naszym mieście kolejna edycja XXXI Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych Mundialito, rywalizować w nim będą (tak jak w poprzednich latach), drużyny w trzech kategoriach wiekowych, które mogą się zgłaszać do biura Orlika przy Szkole Podstawowej nr 4 do końca czerwca.

Poprzednie edycje pokazały nam wszystkim, że ta forma aktywnego spędzania czasu przez dzieci, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych sportowców, a także kibiców.

Każdorazowo, liczba zgłaszanych drużyn utwierdza nas wszystkich w przekonaniu, że warto organizować podobne rozgrywki. Zawody te to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również dobry czas na spędzenie go w gronie znajomych, przyjaciół oraz rodziny.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są w biurze Orlika w godzinach 16-21 do 30 czerwca 2021 roku, a turniej rozpocznie się 5 lipca.

Turniej rozgrywany jest w III kategoriach wiekowych:

  • rocznik do 2010 (do 11 lat)
  • rocznik 2009-2008 (12-13 lat)
  • rocznik 2007-2006 (14-15 lat)

Areną sportowych zmagań będzie boisko Orlika przy Szkole Podstawowej nr 4 w Wągrowcu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Wydarzenie jest organizowane przy finansowym wsparciu z budżetu miasta Wągrowca.

Materiał informacyjny Urzędu Miejskiego w Wągrowcu

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja