Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

To trzeba zobaczyć! Pokaz freestyle footballu na inaugurację Veolia Euro Cup 2019 [WIDEO]

Miłosz Stopiński

Wicemistrz Polski we freestyle footballu Miłosz Stopiński zaprezentuje swoje umiejętności podczas rozpoczynającego się jutro w Skokach turnieju.

Drugiej, tak dużej sportowej (i nie tylko) imprezy w najbliższej okolicy się nie znajdzie. 156 zespołów z siedmiu województw, prawie dwa tysiące zawodników, do tego trenerzy, opiekunowie i kibice. Fantastyczne, doroczne święto piłki nożnej rozpoczyna się jutro na stadionie w Skokach.

Na inaugurację zmagań, o godzinie 9.00, zostanie uroczyście odegrany hymn państwowy i odpalone widowiskowe, biało czerwone race. Natomiast około godziny 12.30 czeka uczestników nie lada atrakcja: pokaz freestyle footballu w wykonaniu wicemistrza Polski w tej dyscyplinie – Miłosza Stopińskiego.

Zobacz zapowiedź tej atrakcji:

https://www.facebook.com/243416802691844/videos/325917571387081/

Zmagania młodych sportowców w różnych kategoriach wiekowych potrwają aż do końca czerwca.

Niestety, w tym roku rozgrywki (którym patronuje Polski Związek Piłki Nożnej) nie będą prowadzone w Wągrowcu, bowiem miasto nie udostępniło organizatorom sportowych obiektów. Tym samym ta popularna impreza musiała zostać przeniesiona do innych miejscowości, na czym skrzętnie skorzystały Skoki, Szamocin oraz Margonin. Rozgrywki zostaną przeprowadzone na tamtejszych obiektach i na pewno będzie to dla tych miast świetna promocja.

Organizatorem turnieju Veolia Euro Cup 2019 jest Akademia Piłkarska CALCIO z Wągrowca, a portal Okno na Wągrowiec jest patronem medialnym imprezy.

Czytaj także

Wągrowczanin w swoim hymnie zagrzewa Polaków do boju na Mundialu [TELEDYSK]

Redakcja

Antek z Niemczyna walczy w polskiej reprezentacji i z cukrzycą

Redakcja

PIŁKA NOŻNA: Dziś Nielba gra mecz w Pucharze Polski

Redakcja