serpol praca

Okno na Wągrowiec
Kultura Na imprezę Niezbędnik Społeczeństwo Wiadomości

Terrific Sunday już w sobotę zagrają na charytatywnych urodzinach Załogi 62100!

W najbliższą sobotę stowarzyszenie Załoga 62100 organizuje swoje 11. urodziny. Oczywiście z akcentem charytatywnym!

Na urodzinowym koncercie zagrają trzy nietuzinkowe zespoły:

  • TERRIFIC SUNDAY – jeden z najciekawszych zespołów młodego pokolenia, który właśnie w Wągrowicu wystartuje swoją trasę z okazji wydania drugiego albumu! Opener Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal, Behind The Trees, Seven Festival, studio Programu III Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej – tam już byli. W Wągrowcu jeszcze nie. To będzie niezapomniany wieczór!
  • Izzy and the black trees – finaliści Jarocina, całkiem niedawno grali na pierwszej edycji Garage Show, występowali na Spring Breaku, grali na jednym z portugalskich festiwalu. Krótko mówiąc już dziś gwiazdy sceny alternatywnej w Polsce.
  • Rollmopsy – wągrowiecki zestaw artystów, których znacie doskonale nie tylko z koncertów. Zdążyli już nagrać kilka teledysków i zagrać parę koncertów, ale w Wągrowcu Rollmopsów jeszcze nie było!

Koncert odbędzie się tradycyjnie w wągrowieckim Pubie „Tequila” przy ulicy Mickiewicza. Początek imprezy w sobotę 2 listopada o godzinie 18.00.

Bilet kosztuje 15 złotych, a cały dochód z koncertu zostanie przekazany na pomoc małej Agusi Jarczyńskiej z Wągrowca. Na rzecz Agnieszki będzie można także wrzucić pieniądze do puszki oraz wziąć udział w charytatywnej licytacji.

Współorganizatorem koncertu – obok Załogi 62100 – jest Miejski dom Kultury w Wągrowcu.

Źródło: Załoga 62100.

Czytaj także

Szpital w Wągrowcu wprowadza ograniczenia odwiedzin pacjentów na oddziale wewnętrznym

Redakcja

To już dziś inauguracja świątecznych iluminacji na Rynku

Redakcja

To znów pan Zbyszek najwięcej kilometrów przejechał miejskimi rowerami!

Redakcja