Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

TEGO MĘŻCZYZNY POSZUKUJE POLICJA! Widziałeś go? To może być PRZESTĘPCA [ZDJĘCIA]

Kilka tygodni temu w Lechlinie doszło w kradzieży z włamaniem. Teraz policjanci publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem.

Doszło do niego w dniu 4 marca. Sprawcy najprawdopodobniej poruszali się pojazdem srebrnym Audi A6. Włamali się do jednej z posesji w miejscowości Lechlin, z której ukradli biżuterię wartości kilku tysięcy złotych.

Na miejscu około godziny 10.00, pod nieobecność domowników, na posesji widziany był mężczyzna z wyglądu w wieku 20-30 lat, około 160 cm wzrostu, ciemnej karnacji, miał granatowe dżinsy i kaptur.

Najprawdopodobniej ta sama osoba wraz z kobietą w wieku 20-30 lat , około 150 cm wzrostu, w jasnej czapce odwiedzała inne adresy, sprawdzając czy mieszkańcy znajdują się w domach. Gdy domownik otworzył, to pytali, czy ma jakąś pościel i ubrania na wydanie.

– Zwracamy się do osób, które rozpoznają mężczyznę na wizerunku, lub mogą przekazać policji informacje pomocne w wykryciu sprawców o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki – 672681211 – zapewniamy anonimowość – wyjaśniają wągrowieccy policjanci.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

KARAMBOL: ZDERZYŁY SIĘ TRZY CIĘŻARÓWKI. DWÓCH KIEROWCÓW TRAFIŁO DO SZPITALA

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: ZDERZENIE DWÓCH SAMOCHODÓW

Krzysztof Czapul

APEL WĄGROWIECKIEJ POLICJI: Będziemy KONTROLOWAĆ noszenie MASECZEK i DYSTANS

Krzysztof Czapul