Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

SPŁONĄŁ DOM MIESZKALNY: W POGORZELISKU ZNALEZIONO ZWŁOKI MĘŻCZYZNY

Okoliczności tej śmierci oraz przyczyny pożaru wyjaśnia prokuratura.

Kilka dni temu doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Jaracz w gminie Rogoźno. Po dojeździe strażaków na miejsce okazało się, że pożarem objęty jest już cały dom, a na terenie posesji znajdują się 3 osoby, które nie wymagały udzielenia pomocy medycznej.

Z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej. Po ugaszeniu pożaru ratownicy przeszukali budynek i w jednym z pomieszczeń odnaleźli zwęglone zwłoki człowieka. Mężczyzna leżał na środku pomieszczenia w pozycji na plecach, a na nim znajdowała się wełna termoizolacyjna, która podczas pożaru spadła z sufitu. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

Na miejsce wezwano prokuratora i policję. Organy ścigania wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tej śmierci oraz przyczyny pożaru. Zmarłym okazał się 60-letni mężczyzna, mieszkaniec Jaracza.

Źródło: PSP Oborniki

Czytaj także

ŚMIERĆ NA TORACH! 38-latka zginęła pod kołami pociągu [FOTO]

Krzysztof Czapul

Zderzenie dwóch aut tuż przed Wągrowcem [FOTO]

Redakcja

Pan Jacek ZAGINĄŁ rok temu. Dotychczas go nie odnaleziono… [FOTO]

Redakcja