Okno na Wągrowiec

Edukacja Wiadomości

Skorzystaj z promocji i zacznij studia podyplomowe!

Studia podyplomowe co roku cieszą się dużym zainteresowaniem ponieważ podnoszenie swoich kwalifikacji jest standardem na rynku pracy, a w przypadku niektórych zawodów – wymogiem.

Mogą one okazać się warunkiem potrzebnym do zdobycia stanowiska pracy lub przybliżyć do osiągnięcia awansu zawodowego. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chcemy się przekwalifikować i poszukać nowych dróg rozwoju. Zajęcia umożliwiają wymianę wiedzy i doświadczeń zarówno z wykładowcami, jak i innymi słuchaczami, mogącymi pracować w różnych branżach. Oprócz Wągrowca, prowadzimy działalność w Gnieźnie i w Pile.

W ofercie znajdują się studia podyplomowe do nauczania kolejnego przedmiotu, studia przygotowujące do prowadzenia zajęć terapeutycznych oraz specjalności menedżerskie.

Studia nauczycielskie
Zmiany zachodzące w strukturach szkolnictwa nierzadko wymagają od nauczycieli zdobycia nowych uprawnień. Studia podyplomowe to znakomite rozwiązaniem do uzyskania dodatkowych kwalifikacji w krótkim czasie. Proponowana forma kształcenia jest wykorzystywana przy ścieżce awansu zawodowego oraz wymagana przy obejmowaniu stanowisk kierowniczych w oświacie (dyrektor szkoły).

Studia terapeutyczne
Dla pedagogów studia podyplomowe stają się kluczowym czynnikiem pozwalającym zdobyć nowe kwalifikacje i rozszerzyć zakres działań terapeutycznych. Dzięki kształceniu w naszej Uczelni możliwe będzie uzyskanie wykształcenia, który pozwoli na pracę z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, borykającymi się z uzależnieniami, trudną młodzieżą czy seniorami. Oferta przede wszystkim skierowania jest dla pedagogów, psychologów, nauczycieli czy pracowników socjalnych.

Studia menedżerskie
Na menedżerskie studia podyplomowe, decydują się najczęściej absolwenci, którzy pragną poszerzyć wiedzę i kwalifikacje zdobyte podczas studiów I i II stopnia. Warto rozpocząć naukę na studiach podyplomowych jeśli ma się w planach zmianę przebiegu kariery zawodowej lub poszerzenie, czy udoskonalenie posiadanych kwalifikacji. Możemy zaproponować kształcenie, które łączy w sobie zarówno odpowiednie zasoby wiedzy specjalistycznej, jak również wzmacnia kompetencje praktyczne niezbędne na każdym etapie kariery zawodowej.

Organizacja studiów
Edukacja w pierwszym semestrze odbywa się online. Z wykładowcą łączysz się poprzez platformy dydaktyczne, dzięki czemu można studiować nie wychodząc z domu. W kolejnych semestrach można wybrać tryb hybrydowy, czyli połączenie zajęć prowadzonych zdalnie i na Uczelni.

Program na studiach podyplomowych w Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Milenium jest skierowany na zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny. Tym samym jest dopasowany do potrzeb i wymagań osób, którym zależy na pozyskaniu nowych umiejętności i kompetencji. Warunkiem przyjęcia jest ukończenie studiów wyższych (I lub II stopnia) złożenie wymaganych dokumentów w wyznaczonym terminie

Skorzystaj z promocji – zapisz się i skompletuj dokumenty do 14 września 2020 roku, a otrzymasz rabat 100 zł w czesnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dydaktyczną.
Wybierz swoją specjalność spośród 50! KLIKNIJ TUTAJ

E-rekrutacja na studia podyplomowe pod linkiem https://rekrutacja.milenium.edu.pl/?utm_source=okno&utm_medium=artykulsp&utm_campaign=rekrutacja2020

Podnieś swoje kwalifikacje. Inwestuj w siebie i rozwijaj się zawodowo!
Już niebawem pierwsze zajęcia!

GNIEŹNIEŃSKA SZKOŁA WYŻSZA MILENIUM FILIA W WĄGROWCU

ul. Kcyńska 48, 62-100 Wągrowiec
tel: 690 942 988 wagrowiec@milenium.edu.pl

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: DYM W JEDNYM Z MIESZKAŃ NA JANOWIECKIEJ

Remigiusz Priebe

WOJOWNIK ZE SKOKÓW STOCZY DZIŚ WALKĘ NA GALI MMA. Pokaże ją telewizja

Remigiusz Priebe

WĄGROWCZANIE, gdzie ma stanąć kolejne SERCE? [PROPOZYCJE]

Redakcja