Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

ŚCIGANY Rafał Hejser! NAGRODA FINANSOWA za informacje. Spowodował śmiertelny WYPADEK i UCIEKŁ

Wągrowiecka policja prosi i pomoc.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie prowadzą poszukiwania 32-letniego Rafała Hejsera, za którym Sąd Rejonowy w Złotowie wydał list gończy.

Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wyznaczył nagrodę finansową za informacje, które pozwolą na zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny.

Poszukiwany w dniu 28 sierpnia 2020 roku spowodował wypadek drogowy, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

POSZUKIWANY

Rafał Hejser, syn Huberta i Jolanty

ur. 20 lipca 1988 r. Zamieszkały w gminie Zakrzewo (powiat złotowski).

Sprawę dotyczącą poszukiwań prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanego całodobowo mogą przekazywać pod specjalnym numerem telefonu: 516-941-558 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie Aleja Piasta 49.

Policja zapewnia dyskrecję oraz anonimowość. Za przekazanie informacji, która doprowadzi do ustalenia miejsca ukrywania się osoby poszukiwanej i jej zatrzymania przewidziana jest nagroda pieniężna!

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odszedł od nas Paweł Ślósarczyk

Redakcja

Rozpoczęła się APELACJA od wyroku skazującego GRAŻYNĘ F. za NIEUDZIELENIE POMOCY i PORZUCENIE CIAŁA ukraińskiego pracownika w lesie pod Skokami

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: Samochód UDERZYŁ w drzewo. Jedna osoba jest POSZKODOWANA

Krzysztof Czapul