Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Samochód uderzył w powalone drzewo. Poszkodowana osoba trafiła do szpitala [FOTO]

Do tego groźnego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na terenie gminy Skoki.  

Wtorek, 14 marca. Około godziny 21.40 służby ratunkowe powiadomiono o powalonym drzewie, w które uderzył samochód osobowy.  Zgłaszający poinformował, że do zdarzenia doszło w miejscowości Roszkówko na drodze w kierunku Chociszewa w gminie Skoki. 

– Po przyjeździe straży pożarnej na miejsce zdarzenia okazało się, że pojazdem osobowym, który uderzył w drzewo podróżowały trzy osoby, z których jedna jest nieprzytomna, a pozostałe dwie z ogólnymi potłuczeniami, również potrzebują natychmiastowej pomocy medycznej – tłumaczą strażacy.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego. Medycy przejęli poszkodowanych, a następnie zabezpieczyli medycznie w celu przetransportowania do szpitala.

Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez policję strażacy przystąpili do usuwania powalonego drzewa z drogi, a także usunęli pozostałości rozbitego pojazdu. Uszkodzony pojazd został przemieszczony poza drogę. Na czas prowadzonych działań droga powiatowa była całkowicie zablokowana.

opracowanie: ogn. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wągrowcu

zdjęcia: JRG Wągrowiec, OSP Skoki

Czytaj także

20-letni Brajan chce znów stanąć na nogi. Możemy mu pomóc

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Poważny wypadek za Rogoźnem [FILM]

Redakcja

Pies policyjny z misją w… przedszkolu [FOTO]

Redakcja