Okno na Wągrowiec

Kultura Na luzie Wiadomości

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na Rock Noc

Bilet za 25 zł, karnet za 45. Tyle zapłacimy w przedsprzedaży. W dniu imprez będzie drożej.

Rock Noc w Wągrowcu to już poważna ogólnopolska impreza. Zaczynała się skromnie w latach 90-tych. Teraz to będzie dwudniowy festiwal z wielkimi gwiazdami polskiego rocka. Jedna z największych rockowych imprez w Polsce.

Do festiwalu jeszcze sporo czasu (odbędzie się on w piątek-sobotę, 28-29 czerwca na stadionie OSiR), ale właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów. Warto się już skusić, bo jest znacznie taniej. Za bilet zapłacimy 25 zł, a za karnet  45 zł. W dniu koncertów to będzie odpowiednio 35 i 65 zł. Bilety w przedsprzedaży można kupić na stronie BILETY24 oraz w wągrowieckim Kinie MDK.

Nocny Kochanek

W tym roku gwiazdami imprezy będą Luxtorpeda z jej charyzmatycznym liderem Litzą, Dezerter, czyli legenda polskiego punk rocka – zespół, który na scenie jest już od ponad 30 lat! Do tego jeszcze Nocny Kochanek, gwiazda młodego pokolenia oraz inne kapele.

Organizatorem Rock Nocy jest Załoga 62-100 i MDK w Wągrowcu. Patronat nad imprezą objął portal Okno na Wągrowiec.

Czytaj także

KONCERT: Znany raper jutro wystąpi w Damasławku. Są jeszcze bilety [TELEDYSK]

Krzysztof Czapul

NIEZWYKŁY KONCERT: Muzyk Brendan Lewes zagra w… prywatnym mieszkaniu w Wiatrowcu pod Wągrowcem! [TELEDYSK/ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

TO BĘDZIE IMPREZA! ZENEK MARTYNIUK ZAGRA NA DOŻYNKACH!

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej