serpol praca

Okno na Wągrowiec
Do kina Gorący temat Msze święte Na imprezę Na luzie Niezbędnik Piłka nożna Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

RUSZ SIĘ! W weekend nie siedź w domu. Przewodnik imprezowy

Co nas czeka  w sobotę i niedzielę? Otwarcie galerii handlowej, ruszy „rower miejski”, marsz dla życia, szydełkowanie na Rynku, zawody sportowe i wiele innych.

SOBOTA

„Galeria handlowa” rusza! W sobotę o godzinie 9.00 uroczyście otwarta zostanie galeria przy ulicy Kasprowicza w Wągrowcu. To dobudowane skrzydło przy sklepie „Mila”. Na klientów czekają atrakcje.  

„Młodzi piłkarze powalczą”.

21 drużyn, w tym m.in. LECH Poznań, KOSA Konstancin, WARTA Poznań czy też DELTY Warszawa weźmie udział w Turnieju SGB NIELBA Cup 2019, który j=w sobotę i niedzielę zostanie rozegrany na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. W dwudniowym turnieju, które patronatem objęli Burmistrz Miasta Wągrowca Jarosław Berendt oraz prezes OZPN w Pile Adam Luboński, o miano najlepszej drużyny walczyć będą młodzi piłkarze z roczników 2009 i 2010.

Początek turnieju – sobota, godz. 9:00.

„Światowy Dzień Dziergania”. Organizatorzy wszystkich, którzy lubią „dłubać” na drutach, szydełkach itp. zapraszają na Rynek w Wągrowcu już jutro, w sobotę o godzinie 11.00 na wspólne szydełkowanie. To już kolejna edycja tej imprezy, a organizatorami są członkinie sekcji szydełkowania działającej przy MDK w Wągrowcu.

„Jesteśmy tacy sami”. W sobotę w amfiteatrze w Gołańczy spotkanie integracyjne i koncert grupy „Players”. Start o godzinie 16.

NIEDZIELA

„Marsz dla życia i rodziny”. W niedzielę o godzinie 12 z kościoła pw. św. Wojciecha na Rynek w Wągrowcu przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”, zorganizowany w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci. Organizatorem jest ks. dziekan Tomasz Kruszelnicki i parafia pw. Św. Wojciecha w Wągrowcu.

„Wągrowiecki Rower Miejski” – inauguracja.

W niedzielę na Rynku w Wągrowcu o godzinie 15.30 ruszy „Rower Miejski”. Podczas inauguracji będzie można dowiedzieć się, jak pobrać aplikację ROOVEE, wypożyczyć rower oraz ile wynosi koszt przejazdu. Warto przypomnieć, że pierwsze 30 min. każdej jazdy będzie bezpłatne. Miejski namiot z rowerami będzie pracował na Rynku już od godz. 14:00. Każda osoba, która ściągnie aplikację na swój telefon, będzie mogła wziąć udział w losowaniu miejskich gadżetów – odbędzie się ono na scenie o godz. 17:00.

KINO MDK ZAPRASZA

„Let’s dance”. Seans: Sobota, 18.30.  

 „Wilcze echa”. Seans: Sobota, 20.30.

Czytaj także

Nowy punkt pobrań w Wągrowcu

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Będzie dodatkowy koncert Marka Torzewskiego!

Redakcja

Jutro rusza wągrowieckie lodowisko

Redakcja