Okno na Wągrowiec

Edukacja Inne dyscypliny Kultura Piłka ręczna Społeczeństwo Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości

PRZYJECHALI GWIAZDORZY! Siódmiak, Oświecimski, Karnowski i Naval z ważną wizytą u nas! [FOTO]

BNP-misja-sam-800x600

Gwiazdy odwiedziły wczoraj Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołańczy w ramach akcji finansowanej z Funduszu Sprawiedliwości.

Realizowany przez Stowarzyszenie Akademia Sportu program „Przez Sport do Praworządności” adresowany jest do tak zwanej trudnej młodzieży z ośrodków wychowawczych i zakładów poprawczych. Jego głównym celem jest wskazanie młodemu pokoleniu właściwej ścieżki życia. Biorą w nim udział: Artur Siódmiak (pochodzący z Wągrowca wicemistrz świata w piłce ręcznej), Tomasz Oświeciński (aktor i trener personalny), Paweł Naval Mateńczuk (były operator GROM) oraz Michał Karnowski (kulturysta i trener personalny).

Podczas prelekcji w gołanieckim ośrodku, gwiazdorzy podzielili się z młodzieżą historiami swojego życia i przyznali, że ich ścieżki też nie zawsze były proste. Mimo tego dowiedli, że w życiu można wszystko osiągnąć, a odległe, niedoścignione marzenia mogą stać się rzeczywistością.

– Bardzo dziękujemy naszym gościom, że wierząc w nas, jednocześnie zmotywowali do pracy nad sobą i uświadomili nam, że to my decydujemy o tym, jak potoczy się dalej nasze życie! – możemy przeczytać na fejsbukowym profilu ośrodka.

Spotkanie uzupełniły wspólne zdjęcia i autografy oraz ciekawe zajęcia sportowe.

Źródła: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołańczy, Stowarzyszenie Akademia Sportu .

kondolencje Osuch

Czytaj także

W nocy WANDALE zniszczyli STUDZIENKI. Sprawę bada już POLICJA [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

MATURA 2021: W powiecie zdaje ponad PÓŁ TYSIĄCA OSÓB [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

NIELETNI WANDALE ZNISZCZYLI, rodzice pokryją szkody, a SĄD ZDECYDUJE O KARZE

Remigiusz Priebe