Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

POŚCIG: UCIEKALI, BO MIELI NARKOTYKI! POLICJANCI ICH DOPADLI! [WIDEO, FOTO]

Doszło do tego wczoraj na trasie Rogoźno-Wągrowiec.

Około godziny 15.00 samochód renault laguna, jadący od Wągrowca w stronę Rogoźna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w Pokrzywnicy. Kierowca na widok policjantów zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg.

Nie trwał on długo. Kilka kilometrów dalej szara laguna kombi przy deszczowej pogodzie wpadła w poślizg i zatrzymała się w rowie.

W środku było czterech mężczyzn. Policjanci znaleźli przy nich narkotyki, co z pewnością było powodem nerwowego zachowania na widok patrolu policji.

Mężczyźni najpierw zostali przewiezieni na komendę, gdzie zostali dokładnie przeszukani, a potem do szpitala, gdzie szczegółowo przebadano ich na obecność narkotyków w organizmie.

Samochód z rowu wyciągnięto za pomocą holownika. Cała czwórka została zatrzymana w wągrowieckim areszcie. Grożą im teraz poważne sankcje. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków, a kierowca być może również za prowadzenie samochodu pod ich wpływem oraz niezatrzymanie się do kontroli, ucieczkę przed policją i stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

Na tym odcinku drogi w okolicy Pokrzywnicy przez około godzinę ruch był utrudniony.

Wideo: Marek Świdrak. Fot.: Czytelnik

Czytaj także

POLICJA: Zatrzymani kierowcy pod wpływem, z zakazami jazdy, łamiący przepisy, bez uprawnień

Redakcja

Miejscy radni na sesji spotkają dziś i za kilka dni

Krzysztof Czapul

WĄGROWIEC: Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2024 [FOTO]

Redakcja