Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

POMOGĄ CI SPECJALIŚCI Z PRO.DOM: Sprawdź co możesz wybudować na działce ZANIM PODPISZESZ UMOWĘ

Przed kupieniem działki warto ją „prześwietlić” i sprawdzić czy nie kryje nieprzyjemnych niespodzianek.

Dla wielu kupno własnej działki pod budowę domu to życiowa decyzja. Wiąże się ona nie tylko z nakładem finansowym, ale również z planami na przyszłość. Wybiera się odpowiednie miejsce, biorąc m.in. dobrą komunikację z ważnymi dla danej osoby miejscami jak praca, szkoła, las czy jezioro. Jedni stawiają na bliskość przyrody, drudzy na swobodny dostęp do miejskich dogodności.

Następnym krokiem jest kupno i gdy stajesz się właścicielem własnego kawałka ziemi zaczynają się schody…

Wymarzony projekt domu już dawno wybrany można wyrzucić do kosza, bo przykładowo nie można zrobić dachu czterospadowego. Dodatkowo w urzędzie informują, że nie ma tam np. przyłączy wodnych i w najbliższym czasie gmina nie planuje rozpocząć ich budowy czy też działka nie ma dostępu do drogi publicznej.

Co wówczas robić? Pozostaje czekać i to czasami długie lata, a przecież w planach miało być tak pięknie i za raptem 2 lata miało się pić kawę na własnym tarasie podziwiając urokliwy wschód słońca. Dodatkowo, okazuje się, że teren jest objęty strefą ochrony konserwatora zabytków lub w pobliżu ma powstać uciążliwy zakład produkcyjny. I sytuacja zaczyna się komplikować…

Sprawdź i nie żałuj swojej decyzji!
Zanim kupisz działkę, warto zatem ją „prześwietlić” i sprawdzić czy nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, które mogłyby Cię zaskoczyć przy rozpoczęciu budowy. W tym celu najlepiej poradzić się specjalistów, którzy przygotują specjalną ANALIZĘ MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH DZIAŁKI.

Sprawdzą m.in. wszystkie aspekty faktyczne, prawne, planistyczne i infrastrukturalne. Przedstawią jasny obraz tego, co można w danym miejscu wybudować oraz powiedzą kiedy takie prace budowlane będą mogły się rozpocząć.

Dla wielu z nas czas jest jedną z najcenniejszych rzeczy, dlatego warto całe przygotowywanie dokumentów i sprawdzanie przepisów w urzędach zlecić ludziom, którzy się na tym znają i dobrze doradzą.

Chcesz przeprowadzić ANALIZĘ MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH lub dowiedzieć się więcej w tej kwestii?  Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Tel. 668 015 952 lub 605-830-290


PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI

ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec
tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org
Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

„Święta godne, a nie głodne!”. Będzie wielkanocna zbiórka żywności

Redakcja

Gala MMA w Wągrowcu, czyli nasi wojownicy walczyli w klatce [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja