Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Policjanci znaleźli w samochodzie narkotyki. Zarzuty postawiono dwóm mężczyznom

W niedzielę policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Znaleziono przy nich narkotyki, a nie jest także wykluczone, że kierowca prowadził samochód pod wpływem substancji zabronionej.

Do zatrzymania doszło w Lipiej Górze. Policjanci z Margonina podczas pełnienia służby patrolowej napotkali siedzących w pojeździe w środku nocy dwóch mężczyzn. Postanowili więc to sprawdzić. Nerwowe zachowanie kierowcy i pasażera wzbudziło podejrzenia mundurowych. Okazało się, że słusznie.

Przy 28-letnim kierowcy znaleziono porcję amfetaminy. Ponadto badanie narkotestem dało wynik pozytywny na obecność substancji zabronionej w organizmie. Rok młodszy pasażer także nie pozostał bez winy. Miał przy sobie kilka tabletek ecstasy oraz marihuanę. W jego mieszkaniu znaleziono kolejną porcję narkotyku. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do siedziby chodzieskiej policji, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania substancji zabronionych.

Śledczy czekają jeszcze na wyniki badań krwi kierowcy. Może się bowiem okazać, że będzie miał uzupełniony zarzut o kierowanie pojazdem pod wpływem substancji psychotropowej.

Obu mężczyznom za wejście w konflikt z prawem grozi im kilka lat więzienia.

Źródło: KPP Chodzież

Czytaj także

PORANNY WYPADEK DWÓCH MERCEDESÓW: ZDERZENIE OSOBÓWKI Z CIĘŻARÓWKĄ [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

PIES POGRYZŁ DZIECKO. Chłopiec trafił DO SZPITALA. Zwierzę nie miało szczepień

Krzysztof Czapul

Samochód SPŁONĄŁ przed DOMEM! To mogło być PODPALENIE [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul