Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości

POLICJA SZUKA ZAGINIONYCH Z WĄGROWCA I MIEŚCISKA [FOTO]

Wyjechali za granicę i od dłuższego czasu nie mają kontaktu z rodziną. Wągrowieccy policjanci prowadzą dwie sprawy poszukiwawcze za zaginionymi. To Bartosz Kuffel, lat 27, zamieszkały w  Wągrowcu i Dominik Bodus, lat 25, zamieszkały w Mieścisku.

Dominik Bodus urodził się w 1998 roku, to mieszkaniec Mieściska. Pod koniec stycznia wyjechał w celach zarobkowych. Z informacji, jakie przekazała w zawiadomieniu rodzina, pod koniec stycznia udał się pociągiem do Poznania, a następnie miał udać się do Niemiec. Mężczyzna wcześniej wielokrotnie przebywał na wyjazdach zagranicznych, jako kierowca busa, pracując na przejazdach międzynarodowych. Rodzina przekazała informację, że mężczyzna nie posiadał telefonu komórkowego. Od czasu wyjazdu nie był aktywny na kontach społecznościowych. Od czasu wyjazdu nie nawiązywał kontaktu z rodziną.

Bartosz Kuffel urodził się w 1997, ostatnio zamieszkały przy uliocy Straszewskiej w Wągrowcu. Zawiadomienie o jego zaginięciu złożyła zamieszkała w Barcinie (pow. żniński) rodzina. Mężczyzna w grudniu ubiegłego roku miał rozpocząć pracę jako kucharz w kurorcie narciarskim w Serre Chevalier Vallee. Na początku stycznia zadzwonił do rodziny i złożył życzenia noworoczne. Od tamtego czasu nie ma kontaktu z zaginionym.

 Osoby, które maja wiedzę o miejscu pobytu zaginionych prosimy o kontakt z prowadzącymi poszukiwania:

– dyżurny KPP Wągrowiec, telefon: 47 77 46 211, lub 47 77 46 213

– email: dyzurny.wagrowiec@po.policja.gov.pl , dawid.pawlicki@po.policja.gov.pl

– oraz również za pomocą skrzynki zgłoś zaginionego na zaginieni.policja.gov.pl

Dominik Bodus
Bartosz Kufel

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

SKUTKI BURZY: uszkodzone dachy, powalone drzewa, ewakuacja obozu [FOTO]

Redakcja

POLICJA: ZAGINĄŁ JACEK ZAGANIACZYK [FOTO]

Redakcja

IMGW: Uwaga na UPAŁY, BURZE, WIATR, DESZCZE i GRAD! Możliwe TRĄBY POWIETRZNE!

Krzysztof Czapul