Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na luzie Wiadomości Wydarzenia

POD NASZYM PATRONATEM: Festiwal FOOD-TRUCKÓW w Wągrowcu [ZDJĘCIA]

art dent 800

MDK w Wągrowcu zaprasza na I Festiwal Smaków Food Trucków w Wągrowcu. Do tego kulinarnego wydarzenia dojdzie w weekend 23-24 października na wągrowieckim Rynku.

Na Rynku zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

– Food trucki wykorzystują ciepłe dni aż do samego końca i kontynuują swoją podróż po Polsce. Trafią i do Wągrowca, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony, hiszpańskie churrosy, gruzińskie chinkali, czy węgierskie langosze. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie – zachęcają organizatorzy, którzy dodają, że stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo.

– Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów – słyszymy zapewnienia organizatora tego wydarzenia.

A co nas czeka na Rynku w Wągrowcu?

– Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej

i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu znajdą się hiszpańskie churrosy, świeże owoce w czekoladzie oraz świeżutkie donuty z kolorowymi polewami i posypkami – informuje organizator imprezy.

Wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/222477003114011


Co?
  I Festiwal Smaków Food Trucków w Wągrowcu

Gdzie? Rynek

Kiedy? 23 i 24 października w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
Miejski Dom Kultury w Wągrowcu Browar Amber


Czytaj także

COVID-19: Mamy u nas 2 NOWE ZAKAŻENIA. Na kwarantannie 53 osoby [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

W Wągrowcu jest podawana TRZECIA DAWCA szczepionki

Urząd Miejski w Wągrowcu

Przyjdź i POMÓŻ Agacie. Potrzebny jest SZPIK. Zostań DAWCĄ

Redakcja