Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

Po centrum miasta jeździł po pijanemu

21-letni kierowca parę dni temu został zatrzymany w Budzyniu.

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie – takim wynikiem może się „pochwalić” 21-letni kierowca renault, który w takim stanie poruszał się po centrum Budzynia.

Na szczęście ten jego szaleńczy rajd w porę zakończyli policjanci. Młody mężczyzna już stracił prawo jazdy, a teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie będzie tłumaczyć się w sądzie.

Źródło: KPP Chodzież

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

Starszy posterunkowy Weronika Hanyżewska odeszła na wieczną służbę…

Redakcja

Kłusownik zastawił sidła. Policjanci go złapali. 78-latek już usłyszał zarzuty

Redakcja

Kolejne oszustwo „na akcje Orlenu”. Wągrowczanin stracił ponad 150 tysięcy złotych!

Redakcja