Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Piłka ręczna Sport Wydarzenia

Piłkarze wrócili z JEDNYM punktem. Szczypiorniści u siebie WYGRALI

artdent baner

To był całkiem udany weekend „żółto-czarnych”.

Sporo emocji dostarczył pojedynek szczypiornistów Nielby z ekipą USAR Kwidzyn. W swojej hali OSiR nasi po zaciętym boju wygrali minimalnie, bo tylko jedną bramką (35-34). 10 celnych trafień dla „żółto-czarnych” zaliczył Paweł Gregor.

To było cenne zwycięstwo, bo Nielba awansowała w tabeli na miejsce czwarte z 29 punktami na koncie. Co ważne, tylko jeden punkt straty mają teraz nasi do trzeciego Żukowa. Na dodatek w najbliższą sobotę zagramy na wyjeździe z Tytanami Weherowo, czyli najsłabszą drużyną w naszej grupie.  

Równie emocjonujący mecz mają za sobą nasi piłkarze. Nielbiści ze Świnoujścia wrócili z jednym punktem, bo zremisowali 3-3 z tamtejszą Flotą. Dwa celne trafienia zaliczył nasz napastnik Jakub Kubiński, a trzecie trafienie padło łupem Rafała Leśniewskiego. Dodajmy, że po tym meczu popularny „Kubina” został wybrany do „11-tki” kolejki przez branżowy portal piłkarski.

Niestety, mimo zdobycia jednego punktu nielbiści w tabeli spadli z 14 pozycji na 16 (mają teraz 27 punktów). W najbliższą sobotę znów ważny mecz – z sąsiadem w tabeli, czyli Gwardią Koszalin. Nasz rywal w tabel jest tuż nad nami, ale ma tylko jeden punkt przewagi.

Czytaj także

MKS Nielba Wągrowiec szuka dziewczynek do sekcji piłkarskiej

Redakcja

PIŁKA RĘCZNA: Daleka podróż naszych szczypiornistów do Przemyśla

Redakcja

Łukasz Gierak przechodzi do Ostrowa i przyznaje, że kiedyś jeszcze zagra w „żółto-czarnych” barwach

Redakcja