Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Piłka nożna Sport Wiadomości

PIŁKA NOŻNA: Nielbiści już myślą o wiośnie

Wczoraj „żółto-czarni” rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej.

W poniedziałek 17 stycznia seniorzy wągrowieckiej Nielby na obiektach OSIR-u rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

– A już w najbliższą sobotę rozegrają na wyjeździe swój pierwszy mecz kontrolny z drużyną Chemika Bydgoszcz – wyjaśniają działacze klubu z Wągrowca.

Dodajmy, że przed startem rundy rewanżowej IV ligi, Nielba jest na podium, zajmując miejsce trzecie i tracąc do lidera (Unii Swarzędz) tylko trzy punkty.

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec

Czytaj także

Mamy OŚWIADCZENIE osób, które ODCHODZĄ z MKS Nielba Wągrowiec

Redakcja

Odejścia we WŁADZACH wągrowieckiej Nielby. To efekt sporu wewnątrz klubu

Redakcja

Dotacja od miasta dla trzech organizacji

Redakcja