Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

PIŁKA NOŻNA: Nielba przegrywa z Toruniem

Piłkarze „żółto-czarnych” musieli uznać wyższość gości.

Po przerwie rozgrywki właśnie wznowiła III liga, a wraz z nią Nielba Wągrowiec. Nasz drużyna po sporych zmianach w składzie była sporą niewiadomą. Na początek rywal wydawał się idealny – niżej notowany Pomorzanin Toruń. W dodatku graliśmy u siebie.

Niestety, to nie pomogło. Nasi piłkarze ulegli rywalowi 1-2, a jedynego gola dla „żółto-czarnych” zdobył Rafał Leśniewski, który do siatki na remis trafił tuż przed przerwą (wcześniej przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził ich zawodnik). Piłkarze z Torunia zdołali jednak raz jeszcze pokonać naszego golkpiera, zdobywając gola pod koniec meczu.

Po tej porażce Nielba w tabeli spadła na 15 miejsce. Co gorsza, najpewniej na dłużej straciliśmy obrońcę Mikołaja Ortyla, który nabawił się poważnie wyglądającego urazu.