Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Pijany w Wigilię miał 2,5 promila i jechał! W porę zatrzymała go policja

52-letniego kierowcę volkswagena golfa funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej.

Piątek, 24 grudnia. W jednej z podkcyńskich wsi, mundurowi z miejscowego komisariatu skontrolowali volkswagena golfa, za którego kierownicą siedział pijany 52-latek.

– Badanie alkomatem nie pozostawiło złudzeń i wykazało, że prowadzący golfa miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu – tłumaczą policjanci.

Niebawem mieszkaniec kcyńskiej gminy usłyszy zarzuty, a decyzję w jego sprawie podejmie sąd. Oprócz kary pozbawienia wolności do dwóch lat , grozi mu też zakaz prowadzenia aut i wysoka grzywna.

Źródło: KPP Nakło

Czytaj także

Nocą wjechał do lasu autem. Policja go ZATRZYMAŁA. Miał przy sobie NARKOTYKI [FOTO]

Redakcja

Kłusownik zastawił sidła. Policjanci go złapali. 78-latek już usłyszał zarzuty

Redakcja

33-latek z powiatu wągrowieckiego jechał mimo zakazu. Stracił auto i… trafi do więzienia

Redakcja