Okno na Wągrowiec

Gorący temat Kronika Odeszli Wiadomości Wydarzenia

OSTATNIE POŻEGNANIE: Msza święta i pogrzeb JAROSŁAWA RAKOCEGO odbędą się w czwartek 19 listopada

BNP-misja-sam-800x600

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Wągrowcu na cmentarzu nowofarnym.

W poniedziałek poinformowaliśmy o śmierci 53-letniego Jarosława Rakocego – wągrowczanina, sportowca i przedsiębiorcy, który od kilku miesięcy walczył o życie po pęknięciu tętniaka. Niestety, ta walka zakończyła się porażką.

Wcześniej w akcje pomocowe na rzecz jego rehabilitacji włączyło się wiele osób. Znany jest już termin mszy żałobnej oraz pogrzebu. Odbędą się one w najbliższy czwartek 19 listopada w Wągrowcu.

– Wszystkich, którzy chcieliby pożegnać mojego Tatę informuję, że msza żałobna odbędzie się w czwartek 19 listopada o godzinie 10.00 w Klasztorze Paulinów i Parafii Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu (ul. Klasztorna 21). Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Nowofarnym przy ul. Gnieźnieńskiej w Wągrowcu o godzinie 11.00 – informuje Krystian, syn pana Jarosława, który ma również prośbę do przyjaciół-sportowców.

– Mój Tata na pewno chciałby, żebyście pożegnali Go przede wszystkim jako zawodnicy, przyjaciele. Proszę, abyście byli ubrani w kurtki klubowe, stroje startowe – tak jak na zawodach – prosi Krystian Rakocy.

kondolencje Osuch

Czytaj także

12 przeuroczych DZIAŁEK NAD JEZIOREM w dobrej cenie. Są IDEALNE na letni WYPOCZYNEK! [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

Zawieź MAKULATURĘ NA WYSYPISKO – dostaniesz DRZEWKO

Remigiusz Priebe

ZMARŁY u nas 2 osoby chorujące na COVID-19. Mamy też 3 nowe ZAKAŻENIA [RAPORT DZIENNY]

Krzysztof Czapul