Okno na Wągrowiec


Gorący temat Kronika Odeszli Wiadomości Wydarzenia

OSTATNIE POŻEGNANIE: Msza święta i pogrzeb JAROSŁAWA RAKOCEGO odbędą się w czwartek 19 listopada

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Wągrowcu na cmentarzu nowofarnym.

W poniedziałek poinformowaliśmy o śmierci 53-letniego Jarosława Rakocego – wągrowczanina, sportowca i przedsiębiorcy, który od kilku miesięcy walczył o życie po pęknięciu tętniaka. Niestety, ta walka zakończyła się porażką.

Wcześniej w akcje pomocowe na rzecz jego rehabilitacji włączyło się wiele osób. Znany jest już termin mszy żałobnej oraz pogrzebu. Odbędą się one w najbliższy czwartek 19 listopada w Wągrowcu.

– Wszystkich, którzy chcieliby pożegnać mojego Tatę informuję, że msza żałobna odbędzie się w czwartek 19 listopada o godzinie 10.00 w Klasztorze Paulinów i Parafii Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu (ul. Klasztorna 21). Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Nowofarnym przy ul. Gnieźnieńskiej w Wągrowcu o godzinie 11.00 – informuje Krystian, syn pana Jarosława, który ma również prośbę do przyjaciół-sportowców.

– Mój Tata na pewno chciałby, żebyście pożegnali Go przede wszystkim jako zawodnicy, przyjaciele. Proszę, abyście byli ubrani w kurtki klubowe, stroje startowe – tak jak na zawodach – prosi Krystian Rakocy.

Czytaj także

KALENDARZ LINDNER 2021 JUŻ JEST! Dzisiaj ruszyła sprzedaż wyjątkowego wydawnictwa

Remigiusz Priebe

WĄGROWIEC NIE WYEMITUJE OBLIGACJI. Radni jednogłośnie wykreślili projekt z porządku obrad

Remigiusz Priebe

PROKURATURA WNIOSŁA O UCHYLENIE IMMUNITETU SĘDZIEGO Z WĄGROWCA. MIAŁ PIJANY PROWADZIĆ AUTO

Remigiusz Priebe