Okno na Wągrowiec

Gorący temat Samorząd i polityka Sport Wiadomości

OSiR: BURMISTRZ SZUKA NOWEGO DYREKTORA!

kondolencje-Eugeniusz-Hanczuk

Dzisiaj został ogłoszony konkurs na następcę Łukasza Szymańskiego.

Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt ogłosił dzisiaj konkurs na nowego dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Umowa dotychczasowego szefa tej instytucji Łukasza Szymańskiego wygasa w grudniu, a rozpisanie konkursu oznacza, że burmistrz nie zamierza z nim przedłużyć umowy.

Dotychczasowy dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Łukasz Szymański został zatrudniony 9 maja 2019 roku, po tym, jak dwa miesiące wcześniej burmistrz Jarosław Berendt odwołał z tej funkcji Piotra Łuszcza, a potem okazało się, że pełniąca obowiązki dyrektora Alicja Brewińska nieprawnie łączyła to stanowisko z prowadzeniem działalności gospodarczej. Tym samy nowy dyrektor OSiR będzie już czwartym w ciągu zaledwie dwuletnich rządów Jarosława Berendta.

Wśród kwalifikacji, jakimi powinien się wykazać kandydat na nowego dyrektora OSiR, burmistrz wymienił wykształcenie wyższe (bez określonego kierunku) oraz co najmniej pięcioletni staż pracy. Aplikację można złożyć w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu (lub przesłać pocztą) do 18 grudnia.

Kandydaci spełniający wymagania zostaną powiadomieni drogą mailową o terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego, obejmującego test merytoryczny i rozmowę kwalifikacyjną oraz ewentualnie zadania praktyczne, w tym z wykorzystaniem komputera.

Planowany termin zatrudnienia nowego dyrektora to 1 stycznia 2021 r., ale dopuszcza się możliwość przesunięcia terminu ze względu na sytuację wybranego kandydata.

Szczegóły ogłoszenia o naborze znajdują się TUTAJ.

Źródło: Urząd Miejski w Wągrowcu
Zdjęcie archiwum OnW Marek Świdrak

Czytaj także

RAPORT DZIENNY: 6 nowych zakażeń w powiecie. Spada liczba osób na kwarantannie

Remigiusz Priebe

RAPORT DZIENNY: 7 nowych zakażeń wirusem SARS-COV-2 w powiecie. Prawie 300 osób na kwarantannie

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwana pomoc administracyjna w wągrowieckim urzędzie

Remigiusz Priebe